Tişört Baskı

Tişört Baskı

Tişört Baskı

Baskılı tişörtler, özellikle de son yıllarda bireysel giyim anlayışının yaygınlaşması ile göze çarpmaya başladı. Sadece size özel bir slogan, görsel ya da farklı bir görsel unsuru baskı yolu ile kullanabileceğiniz tişörtler, imajınızı da en iyi biçimde yansıtmaktadır. Bu doğrultuda, tişört baskı modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, yazımızı sonuna kadar okuyun. Bu sayede tişört baskılı fiyatları konusunda net bilgilere sahip olabilirsiniz.

Tişört Baskı Modelleri

Tişört üzerine yapılan baskı işlemi, yeni nesil baskı makineleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede tişört üzerine basılan logo ya da resim, yıkandıkça çabucak eskimez. Bu durum, baskılı tişörtlerin uzun süreler boyunca kullanılmasını sağlar. Bir iş yerinde ya da özel günlerde giyilecek olan tişört, daha sonrasında da rahatlıkla kullanılabilir. Hatta dilerseniz kış aylarında bile kombin parçası olarak kullanabilirsiniz. Gündelik yaşamın vazgeçilmez parçası olan baskılı tişörtler sayesinde, elinizin altında yepyeni tişörtler olacak!

Tişört Baskı Fiyatları

Tişört baskı fiyatları, son nesil teknolojiler sayesinde ekonomik pazar fiyatına sahiptir. Özellikle de toplu ihtiyaç halinde sipariş edilen iş tişörtleri, sıradan tişört fiyatlarına göre daha uygun fiyatlara denk gelmektedir. Müşterilerimize özel olarak sunduğumuz seçenekler sayesinde tişört fiyatları toptan alımlarda daha da ucuza gelmektedir.

Tişört Baskı Makinesi Fiyatları

Son olarak, tişört baskı makineleri fiyatları hakkında sizlere ek bilgi verelim. Günümüzde farklı model ve markalara sahip olan baskı makineleri, geniş seçenekler sunmaktadır. Dijital baskı makineleri ise, tıpkı büyük yazıcılar gibi benzer yöntemle çalışırlar. Bizim kullandığımız dijital baskı makineleri ise tişörtlerin baskılarının kolay kolay eskimemesini sağlar. Bu nedenle, 40 yıkamada dahi baskılar silinmez. %100 pamuktan imal edilen tişörtler, uygun derecede ve koşullar altında yıkanırsa, aylarca kullanılabilir.
Promosyon tişörtleri, iş tişörtleri, personel tişörtleri ve diğer ihtiyaçlarınız için almak istediğiniz tişört baskı modelleri, web sitemizde sizleri beklemektedir. Dilediğiniz an sipariş verebilir ve hatta örnek modellere göz atabilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz ya da personelleriniz için aradığınız tişörte sahip olabilirsiniz. Tişört baskı modelleri arasında kararsız kalırsanız, bizimle iletişime geçmeniz yerinde bir karar olacaktır. Bu sayede sizlere yardımcı olabiliriz.