Logolu İş Tişörtü

Logolu İş Tişörtü

Firmanızın tek bir görselle özetlemek isteseniz bu ne olurdu? Tabii ki logonuz olurdu. Zira logo, bir markanın kurumsal yüzüdür. Tek bir logo sayesinde, markanın tanıtımı bin bir çeşit yolla yapılabilir. İşte bu yollardan birisi de, baskılı tişört kullanmaktadır. Logolu iş tişörtü kullanarak hem personellerin takım halinde çalışmasını sağlayabilir hem de markanızı tanıtabilirsiniz. Nasıl mı? Gelin detaylara bir göz atalım.

Logolu İş Tişörtü Baskı

Kurumsal firmalara özel baskılı iş elbiseleri, her zaman revaçta olan bir reklam yöntemidir. Bu yöntem, sadece firmaya özel bir tasarım ürünü olan tişört kullanımı ile mümkündür. Bu tişört üzerinde sadece logonuz yer alabileceği gibi, sloganınız ve adınız da yer alabilir. Ayrıca telefon numaralarını dahi bu tişörte bastırabilirsiniz. Seçenekler görüldüğü üzere sonsuzdur. Zira bu on binlerce tasarım seçeneği, 10’dan fazla renk seçeneği ve farklı yaka tipi seçenekleri sayesinde bakış açınızı genişletebilirsiniz. Baskılı logo iş tişörtü imalatında, flex baskı ve dijital baskı gibi gelişmiş yöntemlerden faydalanırız. Bu yöntemler sayesinde tişörtler defalarca yıkansa de eskimez. Böylece logolu iş tişörtünü uzun bir süre boyunca kullanabilirsiniz.

Logolu İş Tişörtü Fiyatları Toptan

Logolu iş tişörtü siparişi, genellikle toptan verilir. Zira her bir firma çalışanı için fazladan tişört sipariş etmek akıllıca olacaktır. Olası kirlenme ve yırtılma durumlarında, yedek bir tişört ile çalışanınız kaldığı yerden işine devam edebilir. Bu nedenle firmalara özgü logolu tişört siparişi konusunda toplu çözümleri öneriyoruz.
Eğer toptan logolu iş tişörtü almak istiyorsanız, lütfen gerekli bilgileri bize iletin. Bu bilgileri, sipariş formu üzerinden doldurabilirsiniz. Sipariş formunda bize şu bilgileri vermeniz yeterli olacaktır;
Sipariş adeti,
Tişört rengi,
Tişört modeli,
Logonuz ve diğer firma bilgileri ve
Ek notlar.
Bu bilgileri bize ilettiğinizde, size en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlarız. Akabinde, tasarım noktasında anlaşma sağlamak için gerekli adımları atarız. Tasarımı hazır olan siparişiniz, bir an önce imalat sürecine geçer ve dijital baskı işlemleri gerçekleşir. Sonrasında ürünler kapınıza kadar teslim edilir. Tüm bu süreç, çok kısa bir süre içerisinde tamamlanabilir. Bu nedenle şimdi logolu iş tişörtü sipariş verebilirsiniz.