Baskılı İş Tişörtü Fiyatları

Baskılı İş Tişörtü Fiyatları

Baskılı İş Tişörtü Fiyatları

İş dünyasında tercih edilen baskılı iş tişörtleri, çalışma sahasındaki tüm zorluklara göğüs germektedir. Kaliteli iplikten imal edilen baskılı iş tişörtleri, özellikle de ağır şartlar altında çalışan işçiler için oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle baskılı iş tişörtü fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! 19 yılın üzerindeki tecrübemiz ile birlikte, sizlere bu noktada kesintisiz hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Dilerseniz daha fazla bilgi için yazımızın sonunda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak sipariş verebilirsiniz.

 

Baskılı İş Tişörtü Modelleri

Baskılı iş tişörtleri, genellikle garsonların ve özel güvenliklerin kullandığı tişörtlerdir. Bu tişörtler, aynı zamanda diğer sektörlerde de sıklıkla kullanılır. Daha geniş bir tabirle, tüm iş sahalarında baskılı iş tişörtü modellerinden faydalanabilirsiniz. Baskılı iş tişörtü modelleri, şirketiniz için özel seçenekler sunmaktadır. Hatta dilerseniz kendi tasarım seçeneklerinizi de bizlere sunabilirsiniz. Eğer aklınızda özel bir baskı tasarım örneği yoksa, binlerce tasarım örneğinden web sitemiz üzerinden faydalanabilirsiniz.

 

Baskılı iş tişörtleri, özellikle de kaliteli baskı yöntemi kullanılarak üretildiğinde dayanıklı olur. Aksi durumda, tek yıkamada bile tişört üzerindeki baskı silinebilir ve tişört kullanılmaz hale gelebilir. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak adına, geniş makine parkurumuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Toptan baskılı iş tişörtü siparişi vermek isteyen müşterilerimiz, bu noktada bizden fiyat teklifi alabilirler.

 

Baskılı İş Tişörtü Fiyatları Ucuz

Baskılı iş tişörtü fiyatları konusunda ucuz seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız, sizlere birkaç tavsiye verelim. İlk olarak, işletmenizin büyüklüğünden bağımsız olarak, belirli sayıda tişört sipariş etmeniz gerektiğini bildirelim. Zira bu tişörtler hem promosyon hem de yedek tişört amacıyla kullanılabilir. Bu nedenle uzun vadede epey sayıda tişörte ihtiyaç duyarsınız. Eğer parça halinde sipariş verirseniz, yüksek tutarlar ödemeniz gerekir. Bu nedenle tek seferde yüksek sayıda tişört siparişi vermek, birim fiyata göre ekonomik olacaktır. Yani 1 tişört ile 100 tişört siparişinde, tişört başına düşen fiyat aynı değildir. Eğer baskılı iş tişörtü fiyatları konusunda daha fazla bilgiden yararlanmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Eğer şimdi sipariş vermek istiyorsanız, sipariş formunu doldurabilirsiniz.